Pytania do Ministra Zdrowia oraz Prezesa Rady Ministrów o przygotowanie opieki i leczenia onkologicznego na czas jesiennej fali zachorowań na COVID-19 (w trybie dostępu do informacji publicznej)

2 komentarze do: “Pytania do Ministra Zdrowia oraz Prezesa Rady Ministrów o przygotowanie opieki i leczenia onkologicznego na czas jesiennej fali zachorowań na COVID-19 (w trybie dostępu do informacji publicznej)

  1. Teresa pisze:

    Jestem rocznik 1953. W roku 2017 chorowałam na zakrzepicę, wykazał to też dopler, leczyłam się u hematologa. Chcąc się zaszczepić zbadałam oczywiście prywatnie D-dimery okazało się że mam ich 1750 (norma do 500). Czy mogę dostać szczepionkę Pfizera zamiast AstraZaneca. Gdzie się zgłosić jak załatwić. Mam też wodonercze i czekam na operację, sprawa zaszczepienia dla mnie jest pilna. Proszę o pomoc i odpowiedź na mojego m-aila. Z góry bardzo dziękuję.

  2. Zybi3 pisze:

    Jak się mają kolejne obostrzenia dla spokojnych sportowców skoro rozporządzenie daje furtkę dla tzw członków kadry narodowej, w której jest pełno nowo zapisanych dzieci i młodzieży ze szkółek nauki pływania. Dalej tłumy na basenach plus rodzice i opiekunowie.Kto to znowuż powielił z poprzedniego rozporządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *