Do dziś, tj. 28 sierpnia 2023 roku raport z realizacji pilotażu KSO nie został opublikowany, mimo uprzedniego zobowiązania oraz zgodnie z zapisami rozporządzenia z 13 grudnia 2018 roku.

https://federacjaonkologiczna.pl/2023/07/11/sprawozdanie-z-realizacji-pilotazu-krajowej-sieci-onkologicznej/

Składamy kolejny wniosek o dostęp do raportu wraz z prośbą o wyjaśnienie braku realizacji uprzedniej obietnicy.

Otrzymaliśmy odpowiedź z NFZ na nasz wniosek z 28 sierpnia 2023 roku, kopie sprawozdań końcowych oraz informację o przyczyny braku publikacji raportu końcowego.

Ze względu na obszerność materiału, nie jesteśmy w stanie umieścić sprawozdań na naszej stronie.

Nadal czekamy na raport z realizacji pilotażu KSO.

2 komentarze do: “Do dziś, tj. 28 sierpnia 2023 roku raport z realizacji pilotażu KSO nie został opublikowany, mimo uprzedniego zobowiązania oraz zgodnie z zapisami rozporządzenia z 13 grudnia 2018 roku.

  1. TFP pisze:

    Świetny artykuł. Jestem naprawdę szczęśliwy, że wszedłem na tę stronę . Wielu autorom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Po prostu świetny artykuł. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i częściej odwiedzał, żeby poczytać nowe posty.

  2. woda pisze:

    Bardzo dobre. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę ,by się wypowiadać na ten temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Chciałbym podziękować tu za Twoje działania. Będę rekomendował to miejsce i częściej wpadał, by zobaczyć nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *