Apelujemy o jak najszybsze rozwiązanie tych problemów.

2 komentarze do: “Rozliczanie badań molekularnych wykonywanych z krwi w trybie ambulatoryjnym oraz finansowanie kompleksowego profilowania genomowego (CGP) to główne problemy dostępności do diagnostyki molekularnej.

1. Daga pisze:

Dziękuję za Państwa pracę. Ten blog jest niesamowity – jego profesjonalne podejście do tematu sprawia, że nie tylko uczę się nowych rzeczy, ale także czuję się częścią społeczności, która stara się nie poddawać, co jest dla mnie niezwykle inspirujące i motywujące!

2. Z głębi serca pragniemy podziękować całemu zespołowi Ogólnopolskiej Federacji Onkologicznej za nieocenioną pracę, którą wykonujecie na rzecz osób chorych na raka. Wasze zaangażowanie, empatia i ciężka praca przynoszą światło nadziei w najtrudniejszych chwilach. Jesteście prawdziwymi bohaterami naszych czasów. Dziękujmy!